Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinetarantula blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY - PODOBNY DO SARDYNI 6
9460 odwiedzin | wpisów: 40, komentarzy: 327, obserwuje: 11
 

Płyta warstwowa czy styropapa

autor: tarantula blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani w kwestii rekuperacji bardzo nam pomogliście -decyzja podjęta, że jednak będzie:) W związku z tym ocieplenie dajemy na dach by spokojnie zmieścić instalacje. Dlatego teraz gdy  kończymy wieźbę dachową i na cito trzeba zdecydować co na dach - też liczę na waszą niezastąpioną pomoc:). Do tej pory braliśmy pod uwagę styropapę i na to papa termozgrzewalna 5.2 ale wczoraj mój mężulek znalazł płytę warstwową, czyli coś jak styro tylko na wierzchu blacha (rodzaj do wyboru). Wydaje mi się że styropapa będzie lepsza - bo to dach płaski więc wszystko można dokładnie podkleić i wykończyć a blacha? czy gdzieś na złączasz nie przecieknie? Może ktoś ma jedno albo drugie na dachu i pomoże?:)


Rekuperacja

autor: tarantula blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani -  z racji że trzeba wszystko wcześniej zaplanować i doprecyzować zwracam sie z zapytaniem do użytkowników rekuperacji- czyli wentylacji mechanicznej. Powiedzcie tak szczerze czy warto zainwestować te przynajmniej 16 tysi i robić rekuperację czy jest to zbyteczny wydatek? Dodam, że troszeczkę nie przemyśleliśmy kwesti kominów bo powstały kominy do kominka i do gazu. Więc nie wiem czy warto w to iść czy też jest to bezsensu jak są kominy wentylacyjne w domu... Dom energooszczędny, płaski dach ...:)